Realizacja projektów ogrodów

Piękny ogród to nie tylko jego aranżacja, ale przede wszystkim odpowiedni dobór roślin. Muszą one współgrać ze sobą pod względem biologicznym oraz estetycznym. Mając wieloletnie doświadczenie w realizacji projektów ogrodów, oferujemy naszym Klientom kompleksową usługę, polegającą na stworzeniu wyjątkowego miejsca wokół ich domu, czy firmy.

Projekty ogrodów są podstawą, od której zaczynamy. Dzięki temu możemy dostosować roślinność do indywidualnych uwarunkowań środowiskowych, a także dopasować ją do oczekiwań estetycznych Klientów. Roślinność aranżujemy w taki sposób, aby zachowała piękno przez wiele lat.

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodów to czynność, podczas której ściśle współpracujemy z Klientem. Weryfikujemy jego oczekiwania, plany, a także określamy wstępny budżet inwestycji. Sprawdzamy także uwarunkowania biologiczne panujące na miejscu, w tym rodzaj gleby, nasłonecznienie, obecność np. drogi w pobliżu. Dzięki temu możemy stworzyć projekt zgodny nie tylko z oczekiwaniami Klienta, ale także z wymaganiami poszczególnych roślin.

Staramy się, aby wybrana roślinność była odporna na zmienne warunki pogodowe, co gwarantuje zachowanie jej pierwotnej estetyki przez wiele lat. Przy projektowaniu wykorzystujemy naszą wiedzę w zakresie odpowiedniej pielęgnacji roślin. Planujemy instalacje nawadniające, a także wskazujemy na konieczność nawożenia gleby. Dzięki temu Klient zyskuje kompleksowy projekt, stanowiący podstawę do oszacowania kosztów urządzenia ogrodu.

Tworzenie ogrodów

Zajmujemy się także urządzaniem ogrodów. Wyznacznikiem jest dla nas projekt, a także indywidualnie określone potrzeby Klienta. Tworzenie ogrodów to proces skomplikowany, na każdym etapie uzgadniamy z Inwestorem wszelkie aspekty mające wpływ na kształt przyszłego terenu zielonego.

Realizacja ogrodów w naszym wykonaniu to usługa kompleksowa, polegająca na przygotowaniu podłoża, doborze roślin, zasadzeniu ich w odpowiednim miejscu, stworzeniu systemu nawadniającego, a także ścieżek. Dzięki całościowemu podejściu do kwestii urządzania ogrodów dajemy Klientom gwarancję stworzenia przestrzeni funkcjonalnej, estetycznej, a także dostosowanej do konkretnych uwarunkowań biologicznych.

Marlena Lińska 2020. Stworzone przez DNS Group. Polityka prywatności.