Pielęgnacja ogrodów Wrocław

W naszej ofercie posiadamy także usługę pielęgnacji ogrodów. Wiedząc, jak dużym wyzwaniem jest odpowiednie dbanie o ogród, przejmujemy ten obowiązek od naszych Klientów. Wykonujemy kompleksowe prace, polegające na uzupełnianiu roślinności, oczyszczeniu ogrodu z pozostałości biologicznych np. liści i gałęzi, a także pielęgnacji roślin.

Ofertę kierujemy do Klientów, którzy poszukują usług jednorazowych, jak również cyklicznych. Prowadzimy pielęgnację ciągłą, dbając o należyty stan ogrodu zarówno pod względem jego estetyki, a także dobrej kondycji roślinności.

Pielęgnacja ogrodów

Właściwa pielęgnacja ogrodów to czynność wieloetapowa. Realizację usługi rozpoczynamy zawsze od określenia stanu terenu, a także kondycji roślin. Zajmujemy się sanitarnym i kształtującym przycinaniem roślin. To zabiegi, które należy wykonać w pierwszej kolejności, aby usunąć złamane, czy uszkodzone gałęzie, mogące przyczyniać się do infekcji całej rośliny.

Przycinanie kształtujące wykonujemy wówczas, jeśli roślina wymaga nadania jej odpowiedniego wyglądu. Żywopłoty, czy krzewy ozdobne muszą być w określonych porach roku przycinane tak, aby zapewnić im równomierny i estetyczny wzrost. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy zabiegi realizujemy w określonym czasie, aby nie zaburzyć biologicznego cyklu roślin.

Zadbane ogrody

Pielęgnowanie ogrodu to także odbudowa roślinności poprzez nasadzenie nowych gatunków lub uzupełnienie istniejących. Zajmujemy się również pielęgnacją trawników, które wymagają nawożenia, grabienia, a także właściwego nawodnienia. Zniszczoną murawę uzupełniamy odpowiednio dobranymi gatunkami traw w sposób, który pozwala przywrócić pierwotną estetykę trawnika.

Zadbane ogrody to nie tylko cecha zieleni przydomowej. Współpracujemy również z Klientami instytucjonalnymi, którzy wokół budynków biurowych lub przemysłowych chcą zadbać o należyty stan zieleni. Wykonujemy wszystkie zabiegi pielęgnacyjne roślinności, a także prace porządkowe, aby zachować właściwą estetykę i funkcjonalność ogrodów.

Marlena Lińska 2020. Stworzone przez DNS Group. Polityka prywatności.