Architektura krajobrazu Wrocław

Projektowanie terenów zielonych to przede wszystkim odpowiednie dobranie roślinności do ukształtowania terenu, warunków glebowych, nasłonecznienia, a także możliwości pielęgnacyjnych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na projektowanie przestrzeni zarówno w mniejszej skali np. ogrody przydomowe, jak również na dużych obszarach np. parki, czy ogrody miejskie.

Przystępując do prac projektowych, dostosowujemy nasze propozycje do indywidualnych oczekiwań Klientów. Rodzaj ogrodu, a także jego przeznaczenie jest niezwykle istotne już na etapie wstępnym. Dzięki precyzyjnym wytycznym ze strony Inwestorów możemy zaprojektować przestrzeń odpowiadającą ich oczekiwaniom estetycznym oraz funkcjonalnym.

Architektura krajobrazu

Projektując tereny zielone, skupiamy się przede wszystkim na doborze odpowiednich gatunków roślin, które zaadoptują się do występujących w danym miejscu warunków środowiskowych. Architektura krajobrazu obejmuje również usytuowanie ławek, ciągów pieszych, infrastruktury nawadniającej, czy innych niezbędnych elementów wyposażenia ogrodu. Projektujemy kompleksowo, wykorzystując najnowsze rozwiązania technologiczne, które przyczyniają się nie tylko do uzyskania pożądanego efektu estetycznego, ale przede wszystkim funkcjonalnego.

Projektowanie krajobrazów wymaga stałej współpracy z Klientem, dlatego też od początku realizacji zlecenia uzgadniamy wszelkie niezbędne szczegóły. Inwentaryzacja terenu, a także sprawdzenie warunków glebowych, nasłonecznienia, czy innych istotnych elementów przyszłego ogrodu, wykonywane jest przez naszych pracowników, którzy cechują się doświadczeniem i wiedzą w zakresie projektowania i wykonywania zieleni.

Projektowanie terenów zielonych

Zajmujemy się projektowaniem terenów zielonych zarówno w miejscu, gdzie mają dopiero powstać, jak również przy obiektach, gdzie ogrody już istnieją. Wymiana roślinności, całkowita zmiana aranżacji, czy rewitalizacja zieleni to elementy naszej oferty, którą adresujemy do osób chcących zadbać o posiadane już ogrody.

Projektując prace modernizacyjne, dbamy o to, aby były one zgodne z obowiązującymi przepisami prawa. Informujemy Klientów o konieczności wystąpienia o zezwolenie, czy zgodę, jeśli konkretny zabieg takich procedur wymaga.

Marlena Lińska 2020. Stworzone przez DNS Group. Polityka prywatności.